6.Kolo Zklamání z výkonu opor a v druhé půli i rozhodčího Jacíka, nemohla vyústit v nic jiného než ve výhru domácích.

V sobotu Roztoky nastoupily proti prvnímu týmu tabulky Harrachovu. Utkání začalo ve svižném tempu a už v 1. minutě zahrozili hosté, když střelu po zemi k tyči musel domácí brankář Grof vyrážet na roh. Roztoky o sobě daly vědět v 9. minutě, Kupkár zahrál rohový kop a Illnerově hlavičce chyběly milimetry. Ve 26. minutě, kdy hosté svým důrazem vyhráli tři souboje za sebou ve středu hřiště, napřáhl z dálky nikým neatakovaný Poselt a krásnou ranou pod břevno poslal svůj tým do vedení. Roztoky mohly vyrovnat ve 38. minutě, kdy si míč narazil Illner s Kopáčkem, nastřelil ho před branku, ale ani na třikrát se brankáře hostů Uhlíře překonat nepodařilo. Když už se blížil závěr prvního poločasu, hosté chybovali při rozehrávce, malou domu zachytil Kupkár, po kličce Uhlířovi a střele do prázdné branky vyrovnal na 1:1.

V úvodu druhého poločasu byly aktivnější Roztoky. V 51. minutě to zkoušel levačkou z vápna D. David, jeho střelu Uhlíř chytil. V 57. minutě zahrál Harrachov rohový kop, hlavičku zblízka zneškodnil na brankové čáře brankář Grof. O dvě minuty později se situace opakovala na druhé straně. Roh zahrával Kupkár, na míč si naskočil domácí Mikolášek a protlačil ho za Uhlířova záda - 2:1. Od té chvíle byly lepším týmem Roztoky. Nedisciplinovaní hosté se začali zabývat spíš rozhodčím než hrou, což vyhovovalo domácím. V 62. minutě vhodil dlouhý aut Kopáček, míč prodloužil hlavou Illner a Kupkárova dorážka proletěla nad břevnem Uhlířovy branky. V 75. minutě unikl po pravé straně domácí Jar. Nýdrle, přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Honců, ten však z deseti metrů prázdnou branku minul. V 83. minutě rozehrál rohový kop Kopáček, na přední tyči zakončoval prudce hlavou Illner, ale Uhlíř reflexivně vyrazil. V závěru zápasu diváci viděli jen několik ostrých zákroků hostů. V nastaveném čase to po rohovém kopu zkoušeli z vápna hosté, ale branku netrefili.